Forum - Managementul Intreprinderii si al Teritoriului, ASE & Univ. D'Artois
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum - Managementul Intreprinderii si al Teritoriului, ASE & Univ. D'Artois

“Nu zidurile fac o şcoală, ci spiritul care domneşte într-însa” (Ferdinand I, 1923)

Felicitari tuturor absolventilor de la masterul MIT, promotia 2010. Mult succes celorlalti colegi.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cine este conectat?
În total sunt 3 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 3 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Mar 15 Feb 2011, 11:49

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Depunere diploma licenta in original

2 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Depunere diploma licenta in original Empty Depunere diploma licenta in original Lun 15 Feb 2010, 01:37

Bogdan Buleandra


Abia inscris
Abia inscris

Buna tuturor!

Sunt unul dintre cei care a absolvit facultatea in 2008, chiar inainte de inceperea masterului, motiv pentru care abia anul trecut am obtinut diploma in original. La momentul respectiv am intrebat secretariatul masterului cand si unde trebuie depus originalul. Raspunsul primit a fost ca nu este nevoie sa depun originalul si ca sunt suficiente copii legalizate (si traducerile aferente in franceza) - ceea ce am facut. Cu toate astea, pe pagina personala am observat ca ni se solicita depunerea diplomelor in original pana la sfarsitul lunii acesteia. Stiti cum trebuie sa procedam pana la urma in situatia asta?

Multumesc.

2Depunere diploma licenta in original Empty Copile legalizata dupa licenta Vin 19 Feb 2010, 20:57

Admin

Admin
Admin
Admin

Nu trebuie sa duci diploma in original. e necesar doar o copie legalizata si o alta copie nelegalizata dupa suplimentul privind situatia anilor de studii.

http://constantinbran.wordpress.com/

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum