Forum - Managementul Intreprinderii si al Teritoriului, ASE & Univ. D'Artois
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Forum - Managementul Intreprinderii si al Teritoriului, ASE & Univ. D'Artois

“Nu zidurile fac o şcoală, ci spiritul care domneşte într-însa” (Ferdinand I, 1923)

Felicitari tuturor absolventilor de la masterul MIT, promotia 2010. Mult succes celorlalti colegi.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 2 Vizitatori

Nici unul

[ Vizualizeaza toata lista ]


Recordul de utilizatori conectați a fost de 68, Mar 15 Feb 2011, 11:49

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

IMPORTANT - Drumetie in Franta in 2010

5 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Admin

Admin
Admin
Admin

In urma cu cateva zile am vorbit cu domnul profesor Ioan Radu care mi-a comunicat o posibila drumetie in Franta in 2010, luna aprilie sau mai. Depinde de noi cum vom reusi sa ne mobilizam. Cei interesati trebuie sa confirme din timp. Costurile deplasarii: 250 -350 euro si 4-5 zile de concediu. Cand se va forma un grup (speram ca da), se vor oferi toate detaliile necesare. O sa va tin la curent cu noi detalii. Nu ezitati sa adresati intrebari pe forum. Va rog sa va lasati numele si nr. de mobil ca sa putem tine mai usor legatura intre noi. Merci ! Va doresc o zi buna si un sfarsit de an cat mai grozav.

http://constantinbran.wordpress.com/

Cristina Cazacu


Abia inscris
Abia inscris

si eu sunt interesata, imi stiti detaliile de contact

andreea_cupsan


Abia inscris
Abia inscris

Buna,

Ar fi interesant de stiut detaliile drumetiei. Eu sunt interesata dar vreau sa stiu pentru ce trebuie sa ma mobilizez.
Asta ar fi prima intrebare: care este scopul plecarii?

merci,
Andreea

Admin a scris:In urma cu cateva zile am vorbit cu domnul profesor Ioan Radu care mi-a comunicat o posibila drumetie in Franta in 2010, luna aprilie sau mai. Depinde de noi cum vom reusi sa ne mobilizam. Cei interesati trebuie sa confirme din timp. Costurile deplasarii: 250 -350 euro si 4-5 zile de concediu. Cand se va forma un grup (speram ca da), se vor oferi toate detaliile necesare. O sa va tin la curent cu noi detalii. Nu ezitati sa adresati intrebari pe forum. Va rog sa va lasati numele si nr. de mobil ca sa putem tine mai usor legatura intre noi. Merci ! Va doresc o zi buna si un sfarsit de an cat mai grozav.

4IMPORTANT - Drumetie in Franta in 2010 Empty Scopul drumetiei in Franta Mier 06 Ian 2010, 13:39

Admin

Admin
Admin
Admin

In primul rand, scopul drumetiei in Franta este acela de a vizita Univ. D'Artois, ai carei studenti suntem, apoi de a dialoga cu profesorii francezi si de a vizita anumite repere turistice din zona. In plus se mai pot lega prietenii si mai putem afla ce perspective ne pot fi oferite - in Franta - in calitate de viitori absolventi ai acestui master. Poate vor mai fi si alte proiecte sau evenimente de care nu am pomenit aici, dar inspiratia mea de moment cam atat are sa va spuna.

O zi buna !

http://constantinbran.wordpress.com/

Bogdan Buleandra


Abia inscris
Abia inscris

Sunt si eu interesat de principiu.



Ultima editare efectuata de catre Bogdan Buleandra in Lun 19 Iul 2010, 21:51, editata de 1 ori

Admin

Admin
Admin
Admin

Andra Lungu mi-a comunicat in mod expres acest lucru (la final de sesiune).

Va rog sa comunicati tuturor colegilor acest demers propus de domnul Ioan Radu. Precizez, inca odata, ca nu toata lumea este informata despre aceasta excursie.

http://constantinbran.wordpress.com/

7IMPORTANT - Drumetie in Franta in 2010 Empty Excursie! Dum 31 Ian 2010, 18:16

Andra Lungu


Abia inscris
Abia inscris

Da, sunt interesata si eu si cred ca ar trebui sa ne organizam putin intre noi, adica sa stabilim exact perioada si sa o transmitem atat profilor cat si colegilor, pt ca atunci cand e ceva mai clar cu siguranta se vor hotara mai multi colegi sa mearga.

Admin

Admin
Admin
Admin

E vorba de Florentina Marin, Simona Tabara si Ioana Popa.

http://constantinbran.wordpress.com/

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum